MT230DW03 V.1

| paneeli Malli | MT230DW03 V.1 |
|---|---|
| paneeli Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| MT230DW03 V.1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 509.184×286.416 mm |
| ääriviivat | 533.2×312 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 11S4P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "MT230DW03 V.1"
- CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1
- MT230DW03 V.1-lomake
- MT230DW03 V.1-kuva
- MT230DW03 V.1 hinta
- MT230DW03 V.1-jakelija

